Faba Start, 5l

108.30

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
189
Gamintojas:
"Atlantica" trąšos

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
105.59 € 102.88 €

Aprašymas

Faba Start – trąšos, skirtos pupinių augalų pastiprinimui ir augimo pagerinimui vegetacijos pradžioje. Tai speciali trąša skirta augimui skatinti vegetacijos pradžioje tiek papildomam tręšimui per lapus, tiek naudoti sėklų/gumbų apvėlimui kartu su beicu. Panaudojus Faba Start pradiniuose vystymosi tarpsniuose jauni augalai aprūpinami papildoma energija reikalinga augimui ir vystymuisi, sudėtyje esantys mikro- ir makro elementai didina fotosintezės intensyvumą, taip pat augalai geriau pasisavina maisto medžiagas iš dirvožemio.

Trąšos sudėtyje esantis molibdenas (Mo), ypatingai svarbus pupiniams augalams, veikia fosforo apykaitą bei fotosintezę (dalyvauja susidarant chlorofilui) ir yra labai efektyvus azoto apykaitos proceso skatinimui.

Laisvosios amino rūgštys augalus saugo nuo streso. Kitos šių trąšų sudėtyje esančios maisto medžiagos maitina ir suteikia energijos augalui augti.

Jūros dumblių ekstraktas stiprina augalo imunitetą, giberalino rūgštis skatina augimą.Fitohormonai patenka į ląsteles ir reguliuoja ląstelinius procesus.

Sudėtis
Laisvosios amino rūgštys 4% [ 49 g/l]
Azotas (N) 4% [49 g/l]
Giberelino rūgštis 0,03% [ 0,37 g/l]
Jūros dumblių ekstraktas ) 2% [ 24 g/l]
Kalis (K2O) 3% [ 37 g/l]
Magnis (MgO) 0,5% [6 g/l]
Boras (B) 0,5% [6 g/l]
Cinkas (Zn) 0,5 % [ 6 g/l]
Molibdenas (Mo) 5% [ 61 g/l]
Kobaltas (Co) EDTA 0,5% [6 g/l]

SUDERINAMUMAS

Faba Start galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra didelis kiekis vario (Cu), sieros (S), mineralinėmis alyvomis, su šarminiais produktais (pH >8), nemaišyti su herbicidais ir su beicais kurių etiketėje nurodyta "nemaišyti su trąšomis". Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

NORMOS

Sėklų beicavimui: 0,3-1,0 l/t

Javai, rapsai, pupiniai (pupos, žirniai, sojos), cukriniai runkeliai, kukurūzai, bulvės: 0,3-0,7 l/ha

Žymos:

Dalintis