Agromaster 16-8-16+5MgO+16SO3, 25kg

90.45

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
130
Gamintojas:
"ICL" trąšos

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
87.73 € 85.93 €

Aprašymas

Sudėtis
Azotas (N) 16%
Fosforas (P2O5) 8%
Magnis (MgO) 5%
Siera (SO3) 16,0%

 

Kontroliuojamo tirpumo 5-6 mėn. poveikio trąša dekoratyvinių, sodo, daržo augalų pagrindiniam tręšimui.

Agromaster 16-8-16+5MgO yra 2,75 mm dydžio granulių pavidalo trąša, skirta pagrindiniam augalų tręšimui. Specialiai sukurta natūraliai suirstanti organinės kilmės danga kontroliuoja maistinių medžiagų tirpumą bei patekimą į augalą reikalingais kiekiais per nustatytą 5-6 mėn. laikotarpį. Tai kur kas efektyviau nei tręšiant su įprastomis trąšomis, kuriose maistinių medžiagų išsiplovimas ir praradimas yra neišvengiamas. Su Agromaster trąša augalo aprūpinimas mitybos elementais atitinka jo poreikį – augalas pakankamai gauna reikalingą maisto medžiagų kiekį optimaliam augimui, vystymuisi ir derėjimui. Papildomas magnio kiekis skatina fotosintezės procesą, suteikia energijos augimui. Vienas tręšimas visam sezonui!

 

Kodėl Agromaster – geras pasirinkimas? Pirmiausia – Efektyvu – dėl specialios Agromaster trąšų gamybos technologijos augalai gauna subalansuotą mitybą, efektyviau pasisavina visas maistines medžiagas, užauginamas geresnės kokybės derlius.Antra – Ekonomiška – gaudami optimalią mitybą, augalai užaugina didesnį ar ekvivalentiškai tokį pat derlių su mažesniu nei įprasta mineralinių trąšų kiekiu, visa tai – dėl ženkliai didesnio Agromaster efektyvumo.Trečia – Ekologiška – augalai pasisavina visas maistines medžiagas, jų neprarasdami, maistiniai elementai, ypač azotas neišgaruoja, neišsiplauna, neteršiami gruntiniai vandenys, kas neišvengiama naudojant įprastas trąšas.

Agromaster trąšos granulių tirpumas ir veikimas priklauso tik nuo dirvos temperatūros. Nurodytas veikimo laikas 5-6 mėn. apskaičiuotas prie +21°C temperatūros. Esant dirvos temperatūrai +16°C trąšų tirpumas ir poveikis ilgėja vidutiniškai iki 6-7 mėn. ir atvirkščiai – aukštesnėje, +26°C temperatūroje jų poveikis trumpėja iki 4-5 mėn.

 

Tręšimo būdas ir normos

Agromaster 16-8-16+5MgO trąša tręšiami pavasarį daugiamečiai sodo, dekoratyviniai augalai augantys tiek dirvoje, tiek konteineriuose, vazonuose, ilgos vegetacijos bei laikymui skirtos daržovės (bulvės, kopūstai, morkos, burokėliai, šakniniai salierai, petražolės). Trąšų norma priklausys ne tik nuo dirvos mechaninės sudėties, derlingumo, bet ir augalų poreikio. Priesmėlio dirvose rekomenduojama naudoti didesnes trąšų normas, priemolio ir molio – vidutines. Trąšų granulės įterpiamos netoli augančių augalų, bet ne arčiau kaip 5 cm. Prieš sėjant, persodinant ar sodinant naujai Agromaster trąša išbarstoma ir įterpiama į dirvą 5-10 cm gyliu ne anksčiau kaip 1-2 savaitės iki sėjos ar sodinimo.

Agromaster 16-8-16+5MgO trąšos norma

  • įterpiant ištisai/padrikai – 300-600 kg/ha (g/10 m2), vidutiniškai 450 kg/ha (g/10 m2);
  • įterpiant eilutėse – 230-450 kg/ha (g/10 m2) arba vidutiniškai 75-150 g/10 m ilgio eilutė;
  • įterpiant lokaliai į augalo sodinimo vietą – gėlių daigai – 5-8 g/augalui; braškės, daržovių daigai – 10-15 g/augalui; spygliuočiai – 20-30 g/augalui; dekoratyviniai augalai – 35-45 g/augalui; vaismedžiai, vaiskrūmiai – 40-60 g/augalui (trąšų granules sumaišyti su žeme);
  • įterpiant į konteinerius, vazonus – 5-10 g/1 litro talpa (trąšų granules sumaišyti su žeme).

Visais naudojimo būdais geriausi rezultatai pasiekiami, kai išbarsčius trąšą, žemė sudrėkinama. Tai gali būti lietus ar laistymas. Geriausi rezultatai pasiekiami, kai Agromaster granulės įterpiamos į dirvą, nes ilgalaikis ir tiesioginis saulės spindulių poveikis gali susilpninti trąšų pasisavinimo vientisumą.


 

Dalintis