Raykat Final, 5l

78.05

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
112
Gamintojas:
"Atlantica" trąšos

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
75.70 € 74.14 €

Aprašymas

Produktas skirtas tręšti augalus antroje vegetacijos pusėje, prasidėjus brandai. Produkte esantys kalis, polisacharidai, vitaminai, amino rūgštys aprūpina augalą papildoma energija, vaisiai sukaupia daugiau naudingų biologiškai vertingų medžiagų, įgauna patrauklesnę išvaizdą, geresnes skonines savybes, prekinę išvaizdą. Intensyvaus augimo metu augalui prireikus energijos, purškime su produktu turinčiu polisacharidų.  Augalai juos gali panaudoti ląstelinio kvėpavimo metu papildomai energijai gauti ir sparčiau sukaups cukrų, reikalingą kokybės gerinimui, greičiau atsigaus po užklupusių stresų.

Sudėtis
Laisvosios amino rūgštys 4%
Polisacharidai 15%
Vitaminų kompleksas 0,1%
Azotas (N) bendras 3%
Kalio oksidas (K2O) vandenyje tirpus 6%
Geležis (Fe) Chelatas EDDHA 0,1%
Manganas (Mn) Chelatas EDTA 0,07%
Cinkas (Zn) Chelatas EDTA 0,02%

Rekomendacija
Tinka visiems augalams tręšti antroje vegetacijospusėje, purškiant per lapus 0,5-1,0 l/ha.
Daržo ir sodo augalai tręšti vaisių mezgimo pradžioje, augalo brendimo tarpsnyje, bet ne vėliau kaip 10–15 dienų iki derliaus nuėmimo, purškiant per lapus 250–300 ml/100 l vandens.

Suderinamumas
Trąšas galima maišyti su didžiąja dauguma trąšų ir pesticidų, negalima maišyti su vario, sieros ir aliejiniais produktais. Sumaišius gali padidėti agrocheminių medžiagų poveikis ir sukelti fitotoksiškumą. Prieš naudojimą patariame pasidaryti mišinį nedideliame kiekyje vandens ir įsitikinti ar nesusidaro nuosėdos, nes kai kurie produktai reaguoja į vandens pH ir vandenyje esantį magnio kiekį.

Žymos:

Dalintis