Kelik K, 5l

41.44

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
115
Gamintojas:
"Atlantica" trąšos

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
40.41 € 39.37 €

Aprašymas

Sudėtis
Chelatavimo agentas 4,5%
Kalis (K2O) 50%

 

Skystos formos kalio (K) trąša papildomam tręšimui, pritaikyta purškimui per lapus arba laistymui. Trąšoje kalis yra grynas, be jokių priedų (N, S, P) - tai leidžia išvengti nepageidaujamo mitybinių elementų nesuderinamumo. Chelatizuojantis agentas EDTA užtikrina trąšos stabilumą ir gerą absorbciją. Tręšiant su Kelik K, augalai bus aprūpinti vienu svarbiausių mitybos elementų - kaliu, kuris svarbus įvairiems fiziologiniams procesams: dalyvauja fotosintezės procese, aktyvina medžiagų apykaitą, skatina baltymų, angliavandenių, cukrų, sausųjų medžiagų kaupimąsi augale; didina slėgį šaknyse, gerina jų skverbimąsi į dirvą, gerina sėklų daigumą, augalų krūmijimąsi, kai pakanka kalio - stiebai auga tvirtesni, mažiau išgula; palaiko ląstelių osmosinį slėgį ir vandens balansą, kontroliuoja žiotelių funkciją lapuose -augalai geriau sulaiko drėgmę, būna atsparesni sausroms ir žemoms temperatūroms; atsakingas už derliaus kokybę, skatina derėjimą ir vienodą nokimą, gerina vaisių organoleptines savybes, prekinę išvaizdą, įtakoja ilgesniam ir geresniam produkcijos išsilaikymui sandėliuojant; didina atsparumą ligų sukėlėjams, kenkėjams.

 

Rekomendacija
Tinka tręšti visus augalus, kuriems reikalingas papildomas kalio kiekis. Tręšiama antroje vegetacijos pusėje, nuo užuomazgų formavimo pradžios iki derėjimo/brendimo vidurio, purškiant per lapus 0,3-0,5 l/ha.

Suderinamumas
Kelik K galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra didelis kiekis vario (Cu), sieros (S), mineralinėmis alyvomis, su šarminiais produktais (pH >8). Prieš naudojimą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį ir įsitikinti ar nesusidaro nuosėdos, išpurškus nedideliame plote stebėti ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Žymos:

Dalintis