Solinure

0.00

Prieinamumas:
Nebeturime
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"ICL" trąšos

Aprašymas

Nuolat gerinti kokybę ir produktyvumą. Tai nauja, novatoriška specialiai sukurta augalinėms kultūroms trąšų linija, patikima kaip "darbinis arklys". Jūs galite pasitikėti produktų grynumu, kokybe, naudojimo paprastumu ir teigiama augalų reakcija į tręšimą Solinure. Dėl kokybiškų ir grynų žaliavų nesusidaro nuosėdos maišymo metu. NPK ir mikroelementų sudėtis idealiai tinka vaisių ir daržovių tręšimui per laistymo sistemą. Solinure duoda rezultatus, kuriais galite pasitikėti. Tradiciškai Solinure produktai yra žinomi kaip idealus kokybės ir kainos santykis, todėl ši nauja produktų linija yra ne išimtis.
Solinure trąšų linija – geras poveikis už nedidelę kainą, lengvai pritaikoma, nepalieka jokių nepageidaujamų žymių ant lapų ir reguliuoja vandens rūgštingumą.
Solinure trąšų norma 20–50 kg/ha/savaitę. Išsamesnes rekomendacijas konkrečioms kultūroms suteiks mūsų konsultantai.

Privalumai Solinure:
• patikimumas ir kokybės kontrolė,
• naudojamos ypatingai grynos žaliavos, atitinkantis kiekvieno augalo poreikius,
• optimalus CaO, MgO ir kitų reikalingų mikroelementų kiekis,
• sudėtyje nėra arba mažai chloridų,
• pasižymi rūgštinančiomis savybėmis.
Solinure formulių gama leidžia pasirikti reikiamas trąšas pagal augalų poreikius skirtingais augimo tarpsniais.

Solinure trąšų linija skirstoma į 2 produktų grupes:
Solinure GT naudojama šiltnamyje ir po priedanga (tuneliai) auginamiems augalams tręšti. Sudėtyje yra mažai urea, trąša patenkina pagrindinius magnio poreikius, specialus mikroelementų mišinys pilnai chelatizuotas siekiant optimaliai aprūpinti augalą maistiniais elementais. 
Solinure FX tinka atvirame grunte auginamiems augalams tręšti. Trąšose gali būti chloridų, urea, turi rūgštinantį poveikį. Vienas iš didžiausių privalumų šio produkto yra tai, kad jis išlaiko lašelinės laistymo sistemos įrenginius švarias. Solinure FX yra aukštos kokybės, turinčios visų būtinų maistinių medžiagų augalams, trąšos.

Dalintis