Agroblen

0.00

Prieinamumas:
2-3 Dienos
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"ICL" trąšos

Aprašymas

Efektyvi ir patikima augalų mitybos sistema. Agroblen kontroliuoja maisto medžiagų išsiskyrimą/tirpumą atsižvelgiant į augalo poreikius. Tai puikus paklausos ir pasiūlos derinys. Jūs gaunate vešlesnius, vienodesnius augalus su mažesnėmis laiko ir darbo sąnaudomis. Agroblen taip pat suteikia jums galimybę pilnai kontroliuoti augalų mitybos programą. Tai idealus efektyvumo ir paprastumo suderinamumas. Agroblen yra protingas pasirinkimas. 
Agroblen yra specialus maistinių medžiagų derinys, siekiant patenkinti augalų mitybos reikalavimus. Agroblen maistiniai elementai padengti specialia danga, kuri reguliuoja maisto medžiagų išsiskyrimą/tirpumą per tam tikrą laiko tarpą. Maistinių elementų padengimo technologija išdirbta vykdant daugelį metų augalų mitybos ir auginimo tyrimus. 

Agroblen technologijos
Agroblen naudoja dvi dengimo technologijas, leidžiančias kontroliuoti maistinių medžiagų išsiskyrimą/tirpumą. Sieros apvalkalas Poly-S yra naudojamas azotui apdengti ir reguliuoja jo išsiskyrimą/tirpumą dirvoje. Resin apvalkalas naudojamas azoto, fosforo, kalio dengimui ir reguliuoja jų išsiskyrimą/tirpumą dirvoje. Agroblen produktai su 6 mėn. ar trumpesne veikimo trukme pagaminti naudojant abi dengimo technologijas, arba kiekvieną atskirai – arba Poly S, arba Resin. Agroblen produktai su ilgesniu nei 6 mėn. veikimo trukme pagaminti naudojant tik Resin technologiją. 

Teigiamas Resin technologijos poveikis

 • apjungia ir derina azoto, fosforo, kalio išsiskyrimą tuo pačiu metu;
 • maksimaliai saugi pasėliams;
 • Agroblen produktai su šia technologija gali būti naudojami tręšimui eilutėse su maksimaliu efektyvumu;

Teigiamas Poly-S technologijos poveikis

 • riboja urea tirpumą;
 • mažiau azotas yra veikiamas dirvožemio aplinkoje;
 • augalui yra duota laiko pasisavinti reikalingą kiekį augimo metu;
 • esminiai mažina išmetamo į atmosferą azoto kiekį;

Poly-S

http://youtu.be/SRTAt7dbeD4

Agroblen privalumai

 • Didesnis derlius–greitesnis augimas, pasėlio vienodumas.
 • Mažesnis dirvožemio suspaudimas–tik vienas tręšimas, kurio pakanka visam sezonui.
 • Mažiau darbo–paprastas vienkartinis panaudojimas.
 • Aplinkai draugiškas–sinchronizacija maistinių medžiagų tiekimo bei pasisavinimo ir tuo pačiu maistinių medžiagų nuostolių/praradimų mažinimo


Kaip naudoti Agroblen/3 naudojimo būdai:

 1. Barstant eilutėse
 2. Tikslinis įterpimas eilutėse šalia augalo
 3. Barstant ištisai/padrikai

Visais naudojimo atvejais geresniam rezultatui gauti dirva turi būti pakankamai drėgna (drėkinama arba prieš, arba po Agroblen panaudojimo). Agroblen naudoti ne anksčiau kaip 2 savaitės iki augalų sodinimo. Kritiniu atveju naudoti papildomai laistymą ar papildomą trešimą per lapus pasėlio produktyvumui užtikrinti.

Dalintis