Oleorgan

 

Nimbamedžio muilo pagrindu sukurtas ekologiškas OLEORGAN padeda augalams apsiginti. Naudojant reguliariai kaip augalų priežiūros priemonę didinamas augalų atsparumas kenkėjams. Nimbamedžio sėklų aliejaus muilo poveikyje augalų lapų paviršius aptraukiamas plėvele, kuri trukdo kenkėjams judėti, jie tampa neaktyvūs, nustoja maitintis, todėl sutrinka jų augimas ir vystymasis ir po kelių dienų žūva.

Sudėtis
Indiško nimbamedžio Azadirachta indica sėklų aliejaus muilas 40%
Organinės medžiagos 40%

Rekomendacija
Augalai tręšiami purškiant per lapus 0,15–0,3% tirpalu. Tinkamas naudoti lauko augalų, vaismedžių, daržovių, dekoratyvinių, tiek lauke, tiek patalpoje augančių augalų priežiūrai. Purškiant svarbu, kad tirpalas gerai padengtų apdorojamų augalų paviršių. Nenaudoti labai saulėtą dieną (fotodegradacija), purkšti ryte arba vakare.
Reguliariai tręšiant augalus OLEORGAN, sustiprinamas jų natūralus imunitetas ir didinamas atsparumas kenkėjams. Nupurškus augalus šiuo preparatu, lapų paviršius aptraukiamas plėvele, kuri trukdo kenkėjams judėti. Jie tampa neaktyvūs, sunkiai susiranda maisto, nustoja maitintis, dėl ko sutrinka jų augimas ir vystymasis. Dėl to po kelių dienų kenkėjai tiesiog žūva. Nimbamedžio sėklų aliejaus muile taip pat yra tam tikros medžiagos, kurios paveikia vabzdžio gyvybinius procesus. Pavyzdžiui, salaninas veikia kaip stiprus repelentas – atbaidantis kenkėjus. Nupurškus augalus su OLEORGAN, pakinta jų natūralus skonis ir kvapas, todėl tokie augalai pasidaro nepriimtini daugeliui vabzdžių. Atlikti tyrimai parodė, kad pomidorus, paprikas, agurkus purškiant su OLEORGAN, juos kur kas mažiau puola baltasparniai, tripsai, erkės ir amarai. Baltasparnių lervų buvo suskaičiuota 88,6 proc., tripsų – 81,2 proc., amarų – 78,6 proc., erkių – 68,4 proc. mažiau nei analogiškuose augaluose, kurie nebuvo purkšti OLEORGAN. Šis preparatas taip pat geras pagalbininkas auginant bulves, kopūstus, kitus daržo, sodo ir dekoratyvinius augalus, net kambarinius augalus, kuriuos puola įvairūs kenkėjai. Svarbiausia, kad po OLEORGAN panaudojimo nelieka kenksmingų likučių, cheminių medžiagų aplinkoje.Žinoma, šį preparatą galima derinti ir su cheminiais pesticidais, mechaniniu valymu. Reikia prisiminti, kad geriausias gydymas ir apsauga yra profilaktika. Tad su OLEORGAN tręškite augalus kas 10–14 dienų ir jie bus stiprūs ir atsparūs, o nepageidaujamiems vabzdžiams tikrai neliks nieko, kaip ieškotis maisto kitur.

Suderinamumas
Augalų priežiūrai skirtus produktus ir ekologines trąšas galima maišyti kartu. Maišant su kitais produktais rekomenduojama atlikti bandomąjį testą – nedidelį mišinio kiekį išpurkšti ant augalų mažame plote. Nemaišyti su rūgštiniais tirpalais.