IKAR Silicare Basic, 5l

32.07

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
1291

Galimi pasirinkimai

Pasirinkite pakuotę
Kainos perkant daugiau
Talpa 4 ar daugiau 10 ar daugiau
31.10 € 30.46 €

Aprašymas

Sudėtis
Fosforas (P2O5) 3%, 45g/l
Kalis (K2O) 24%, 350g/l
Silicio oksidas (Si2O) 5,9%, 85g/l
Silicis (Si) 18 %, 270g/l

 

Kalio trąšos, praturtintos fosforu, siliciu ir biostimuliuojančiomis medžiagomis. Kalis išlaiko skysčių balansą augale, skatina baltymų ir cukrų sintezę, sausųjų medžiagų kaupimąsi, aktyvina augimo procesus, didina augalų derlių bei gerina jo kokybę. Fosforas- skatina maisto medžiagų ir energijos apykaitą, aktyvina naujų šaknų susidarymą ir jų skverbimąsi į dirvą, stimuliuoja apsivaisinimo, sėklų susidarymo ir brendimo procesus. Silicis- didina augalų atsparumą stresiniams faktoriams, ligoms ir kenkėjams.

Trąšos sudėtyje esančios maisto medžiagos, veikdamos kompleksiškai didina augalų gyvybingumą, sukaupiama daugiau sausųjų medžiagų, didėja lapų plotas – aktyvinamas fotosintezės procesas, optimizuojama šaknų sistemos veikla. Trąšos poveikio dėka augalų audiniai pasižymi mechaniniu tvirtumu, padidėja atsparumas ligoms ir čiulpiantiems kenkėjams. Didėja augalų tolerancija didesnei druskų koncentracijai. Dėl tinkamo skysčių balanso ir sukaupto didesnio cukraus kiekio augalai geriau žiemoja, tampa atsparesni sausroms ir žemoms temperatūroms.

Esminiai trąšų Ikar Kalisi veikimo principai:

  • Kalis – išlaiko skysčių balansą augale, skatina baltymų ir cukrų sintezę, sausųjų medžiagų kaupimąsi, aktyvina augimo procesus, didina augalų derlių bei gerina jo kokybę.
  • Fosforas- skatina maisto medžiagų ir energijos apykaitą, aktyvina naujų šaknų susidarymą ir jų skverbimąsi į dirvą, stimuliuoja apsivaisinimo, sėklų susidarymo ir brendimo procesus.
  • Silicis – didina augalų atsparumą stresiniams faktoriams, ligoms ir kenkėjams.

Rekomendacija

Tinka tręšti visus augalus, kuriems reikalingas papildomas kalio kiekis vegetacijos metu. 
Norma tręšiant per lapus 0,5-2,0 l/ha.
Žieminiai javai tręšiami: 0,5-1,0 l/ha, per visą vegetaciją.
Vasariniai javai, salykliniai miežiai tręšiami: 0,5-1,5 l/ha, per visą vegetaciją.
Kukurūzai tręšiami: 0,5-2,0 l/ha, 3-6 lapelių tarpsnyje.
Žirniai, pupos tręšiami: 0,5-1,5 l/ha, 10-20 cm aukščio.
Ankštiniai žolynai tręšiami: 0,5-2,0 l/ha, vegetacijai atsinaujinus iki butonizacijos.
Cukriniai runkeliai tręšiami: 0,5-1,0 l/ha, 7-8 lapų tarpsnyje.
Bulvės tręšiamos: 0,5-2,0 l/ha, gumbų formavimosi tarpsnyje BBCH 40-50.
Daržovės tręšiamos: 0,5-2,0 l/ha, purkšti arba laistyti 0,3% tirpalu.

Suderinamumas

Galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra varis, sulfatai, mineralinės alyvos, su šarminiais produktais (pH 8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.Dalintis