IKAR Perfectstick

0.00

Prieinamumas:
2-3 Dienos
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"IKAR" trąšos

Aprašymas

Pagalbinis produktas,skirtas geresniam trąšų ir kitų preparatų naudojamų purškimui ant  lapų, pasisavinimui. Tirpalas su šiuo produktu idealiai pasiskleidžia lapo paviršiuje, užlieja įvairius įdubimus ir ertmes labai padidindamas paviršių, per kurį veikliosios medžiagos įsavinamos, sumažėja nusiplovimo galimybė nuo lapo paviršiaus esant rasai ar lietui. Tai ypač svarbu sausros metu , kai augalai sustiprina ir sustorina lapo paviršių saugodami vandenį, tuo pačiu neleisdami tirpalui patekti iš išorės.

Sudėtis
Polieteriu modifikuotas siloksanas80%

NORMOS

Naudoti tirpaluose su pesticidais, skystomis trąšomis, normomis: Augimo reguliatoriai – 10.0-20.0 ml/100 l tirpalo; Herbicidai, fungicidai – 10.0-20.0 ml/100 l tirpalo; Lapų trąšos – 10.0-20.0 ml/100 l tirpalo.

SUDERINAMUMAS

IKAR PerfectStick galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra varis, sulfatai (amonio sulfatas), mineralinės alyvos, su šarminiais produktais (pH>8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Dalintis