IKAR Kalisto

0.00

Prieinamumas:
2-3 Dienos
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"IKAR" trąšos

Aprašymas

Kalio trąša, praturtinta aminorūgštimi – prolinu. K reikalingas norint paskatinti mitybos per šaknis intensyvumą, naujų ūglių susidarymą, sutrinkus augalų augimui -suaktyvinti mitybinių elementų apykaitą augalo sultyse.K palaiko ląstelių osmosinį slėgį ir vandens balansą, augalai geriau sulaiko drėgmę, būna atsparesni sausroms, aukštoms ir žemoms temperatūroms.K slopina daugelio ligų plitimą, bei mažina kenkėjų daromą žalą.

Kalio naudojimo laikas vegetacijos metu dažnai sutampa su ekstremaliomis augimo sąlygomis – aukštomis temperatūromis, sausringais periodais .Tokiomis sąlygomis labai sulėtėja visi fiziologiniai procesai, dėl ko prarandamas vegetacijos laikas ir derlingumas. Norint sumažinti augalo patiriamą stresą naudojamas streso moduliatorius – aminorūgštis – prolinas, kuris apsaugo augalo ląsteles nuo staigaus senėjimo ir neleidžia smarkiai sulėtėti augalo vystymuisi. Praėjus nepalankiam periodui augalai greičiau atsigauna, dėl ko augalai nepraranda derlingumo.
 

Sudėtis
**Tankis 20 C, g/ml1.5
*pH 1:10 H2O11,5-12.0
IKAR Formula Power*0.1%, 1.5g/l
Kalio oksidas (K2O)34%, 500g/l

NORMOS

Nuo 0,5 l/ha iki 1,5 l/ha, priklausomai nuo auginamų kultūrų ir regiono.

SUDERINAMUMAS

IKAR Kalisto galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra varis, sulfatai (amonio sulfatas), mineralinės alyvos, su šarminiais produktais (pH>8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Dalintis