IKAR Enzo

0.00

Prieinamumas:
2-3 Dienos
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"IKAR" trąšos

Aprašymas

Mangano trąša praturtinta cinku ir biostimuliuojančiomis medžiagomis. Manganas įeina į daugelio fermentų sudėtį ir dalyvauja vykstant oksidacijos ir redukcijos reakcijoms, fotosintezei, angliavandenių ir azoto mainų procesams. Manganas skatina šaknų sistemos vystymąsi, naujų ūglių formavimąsi, stimuliuoja cukraus gamybą lapuose ir transportavimą į šaknis, gerina geležies asimiliaciją iš dirvos, didina augalų atsparumas ligoms. Cinkas labai svarbus pradžioje vegetacijos - jis įtakoja produktyvių stiebų formavimąsi, jų tvirtumą ir grūdų mezgimąsi. Biostimuliuojantys priedai kontroliuoja žiotelių atsidarymą nepalankiomis augimui sąlygomis, veikia sėklų brinkimą, skatina žiedadulkių dygimą, atsakingi už fotosintezės metu susidarančio chlorofilo kiekio reguliavimą.

Mangano augalams labiausiai reikia ankstyvose augimo stadijose, lengvuose arba labai humusinguose dirvožemiuose, kai vykdomi dirvožemio kalkinimo darbai, esant žemoms temperatūroms ir netinkamam drėgmės(sausra arba drėgmės perteklius)balansui. Kompleksiškai veikdamos trąšos sudėtinės dalys užtikrina intensyvesnį šaknų zonos vystymąsi ankstyvose vystymosi stadijose, greitesnį augalo atsinaujinimą po žiemos, šoninių ūglių formavimąsi ir jų tvirtumą, atsparumą ankstyvam ligų plitimui. Pratęsiamas augalų atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams. Aprūpinti Mn ir Zn augalai geriau panaudoja N ir P trąšų rezervus esančius dirvoje.Labai dažnai cinko ir mangano augalams reikia tuo pačiu metu. Todėl tręšti per lapus "ENZO" yra labai patogu ir praktiška.
 

Sudėtis
**Tankis 20 C, g/ml1.55 -1.6
*pH 1:10 H2O2.5
L-prolinas0,33%, [5g/l]
Azotas (N-NO3)7,4%, [115,0g/l]
Manganas (Mn)13,0%, [200,0g/l]
Cinkas (Zn)0,8%, [2,5g/l]

NORMOS

Nuo 0,5 l/ha iki 1,0 l/ha, priklausomai nuo auginamų kultūrų ir regiono.

SUDERINAMUMAS

IKAR Enzo galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra varis, sulfatai (amonio sulfatas), mineralinės alyvos, su šarminiais produktais (pH>8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Dalintis