IKAR Elais

0.00

Prieinamumas:
2-3 Dienos
Prekės kodas:
wholesale
Gamintojas:
"IKAR" trąšos

Aprašymas

Siera skatina fotosintezę, chlorofilo gamybą, kvėpavimo procesus, azoto ir anglies apykaitą, daugelio vitaminų, fermentų ir eterinių aliejų susidarymą. Azotas skatina ir reguliuoja daugelį augimo ir vystymosi procesų įeina į baltymų, nukleininių rūgščių ir fermentų sudėtį. Molibdenas dalyvauja azoto ir fosforo junginių apykaitos procesuose ir užtikriną šių procesų efektingumą.

Intensyvaus augalo augimo metu naudojama padidinto pasisavinamumo sieros trąša. Aprūpinti siera augalai dėl efektyvenės šaknų zonos veiklos produktyviau panaudoja dirvoje esantį azotą. Azoto,sieros ir molibdeno sąveika lemia nepertraukiamą augalų augimą, savalaikį vystymąsi, derlių ir jo kokybę, didesnį azoto trąšų veiksmingumą ir kitų augimo procese dalyvaujančių maisto medžiagų pasisavinimą.

Sudėtis
**Tankis 20 C, g/ml1.35
*pH 1:10 H2O7.5-8.0
Azotas (N-NH4)10%, 135g/l
Siera (S)24%, 320g/l
Molibdenas (Mo)0.4%, 5.0g/l

NORMOS

Nuo 0,5 l/ha iki 5,0 l/ha, priklausomai nuo auginamų kultūrų ir regiono.

SUDERINAMUMAS

IKAR Elais galima naudoti mišiniuose su daugeliu trąšų ir pesticidų (insekticidų, fungicidų). Nenaudoti kartu su produktais, kurių sudėtyje yra varis, sulfatai (amonio sulfatas), mineralinės alyvos, su šarminiais produktais (pH>8). Prieš maišymą rekomenduojama pasidaryti nedidelį mišinio kiekį - ar nesusidaro nuosėdos, išpurkšti nedideliame plote – ar nėra fitotoksinio poveikio augalams.

Dalintis